21 Şubat 2016 Pazar

29 - 06 Mart 2016 Haftalık burç astroloji: 29 Şubat, 02 Mart yılın en olumlu günü!

Biraz da iyi şeyler olsun artık ! 29 Şubat ve 02 Mart 2016 yılının en olumlu günleridir. 29 Şubat günü Satürn ve Uranüsün katsayısı +5 olacaktır. 02 Mart günü +5 katsayısındaki Uranüs ve Satürne Ay da (+5) katılacaktır. Venüs transiti ise düşük katsayıda olmaya devam edecek. 29 Şubat haftasını iyi değerlendirmek gerekir. Satürn ve Uranüs hangi evinizdeyse o konularda olumlu adımlar atma şansını yakalayabilirsiniz. Tabiki doğru yerde ve doğru zamanda olmak şartıyla ! Bu arada 21 Şubat itibariyle ABD ve Rusya yaptıkları açıklamalarla Suriyede geçici ateşkes için hiç olmadığı kadar yakınlaştıklarını açıkladılar. Bu haber bence  29 Şubat ve 02 Mart için olumlu bir ön gelişmedir diyebiliriz. Darısı hepimizin başına ! :)  (Şubat 2016 burç) (2016 haftalık burç)

Satürnün sembolize ettikleri: Başkan, patron ve otorite konumundakiler, iş, meslek ve kariyerle ilgili konular, disiplinli çalışmalar. Uranüsün sembolize ettikleri: Bilimsel konular, yeni keşifler, teknolojik aletler, özgürlükçü kişi ve gruplar. (Mart 2016) (2016 Mart burç)

29 Şubat
Satürn ve Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar)
Filistin, İsrail, Türkiye, Irak, Amerika, Rusya, Çin, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suudi Arabistan, Lübnan, Libya, Kuveyt, Makedonya / HDP, AKP, CHP / NATO, PKK / Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani.

29 Şubat günü Yay burcunu sembolize eden yabancı ülke ve kültürlerle (mültecilerle), hukuk ve yasalarla ilgili disiplinli çalışmalar olabilir. Kova burcunu sembolize eden bilimsel konularda yeni keşifler ve çalışmalar olabilir. Bu durumdan önemli dünya ülkeleri ve başkanlarının da olumlu etkiler alabileceği görülmektedir. (haftalık burç) (Şubat 2016)

02 Mart
Ay, Satürn ve Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar)
Filistin, İsrail, Türkiye, Irak, Amerika, Rusya, Çin, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suudi Arabistan, Lübnan, Libya, Kuveyt, Makedonya / HDP, AKP, CHP / NATO, PKK / Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani.

02 Mart ve 29 Şubat gününde Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova burcunu sembolize eden ülke, grup ve kişilerin olumlu etkiler alacağı görülmektedir. Sizin de Natal Marsınız bu burçlardan birindeyse siz de Satürn ve Uranüs hangi evlerinize geliyorsa o konulardan olumlu etkiler alabilirsiniz. (haftalık astroloji) (Mart 2016 burç)

01, 03, 04, 05 Mart
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar)
Rusya, Japonya, Çin, Almanya, Fransa, İsrail, Filistin, Türkiye, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Arnavutluk, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Lübnan, Libya, Kuveyt / HDP, AKP, MHP / AB (Avrupa Birliği), NATO / PKK / Abdullah Gül, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İran Başkanı Hasan Ruhani

06 Mart
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar)
Rusya, Çin, Almanya, Fransa, Belçika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Işid, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, İran, Suudi Arabistan, Ermenistan, Yemen, Lübnan, Libya, Kuveyt, Ukrayna, Makedonya / HDP, AKP, CHP / NATO / PKK, PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Selahattin Demirtaş, Obama, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, PYD Başkanı Salih Müslim
 
06 Mart
Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanlar)
İngiltere, Mısır, Afganistan, Tunus, Nijerya / Kemal Kılıçdaroğlu / IMF, FED, BM (Bireleşmiş Milletler)

Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişileri Venüsü sembolize eden sosyal ve siyasi konular açısından olumsuz yönde etkileyebilirler. Örneğin İngiltere Işid yada Suriyeyi olumsuz etkileyebilir. Yada CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğanı, Başbakan Davutoğlunu yada Selahattin Demirtaşı sosyal ve siyasi açıdan olumsuz yönde etkileyebilir. IMF yada FED Yunanistan Başkanı Çiprası olumsuz olarak etkileyebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Şubat astroloji) (Mart astroloji)

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan; 15 - 21 Şubat haftası için yaptığımız yorumlarda düşük katsayıdaki Venüsün Natal Marsları Terazide olan Türkiye ve Suriyeyi olumsuz etkileyebileceğini bu yüzden de Türkiye ve Suriyenin birbirlerini olumsuz etkileyebileceğini yazmıştık. Gerçekten de 17 Şubatta Türkiyede Suriyeli bir canlı bomba terör eylemi yaparak onlarca kişinin ölmesine ve yaralanmasına neden oldu. 17 Şubat günü Ankarada terör saldırısında ölen kişilere Allah'dan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralılara acil şifalar dilerim. Elimden ancak bu kadarı geliyor. Fakat çok uzak bir gelecekte zamanı ileri - geri sarabilmek mümkün olabilecektir. Bazıları buna kıyamet günü de diyebilir. Ben ise bilimsel bir gelişme diyorum. O zamana kadar zamanın değerini iyi bilelim. (2016 Şubat burç) (2016 Mart burç)

Yükselen Koç (2 ve 8.ev Dikkat, 1 ve 9.ev Süper)
Yükselen Boğa (1 ve 7.ev Dikkat, 12 ve 8.ev Süper)
Yükselen İkizler (12 ve 6.ev Dikkat, 11 ve 7.ev Süper)
Yükselen Yengeç (11 ve 5.ev Dikkat, 10 ve 6.ev Süper)
Yükselen Aslan (10 ve 4.ev Dikkat, 9 ve 5.ev Süper)
Yükselen Başak (9 ve 3.ev Dikkat, 8 ve 4.ev Süper)
Yükselen Terazi (8 ve 2.ev Dikkat, 7 ve 3.ev Süper)
Yükselen Akrep (7 ve 1.ev Dikkat, 6 ve 2.ev Süper)
Yükselen Yay (6 ve 12.ev Dikkat, 5 ve 1.ev Süper)
Yükselen Oğlak (5 ve 11.ev Dikkat, 4 ve 12.ev Süper)
Yükselen Kova (4 ve 10.ev Dikkat, 3 ve 11.ev Süper)
Yükselen Balık (3 ve 9.ev Dikkat, 2 ve 10.ev Süper)

Yükselen burcunuz (daha kesinleştirilmiş yeni düzenlemesi ile) ve Detay yazının en altındadır.

Burçlar ve genel olarak simgeledikleri
Koç burcunu simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler.
Boğa burcunu simgeleyen şeyler: Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar.
İkizler burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konular, komşu ülkeler.
Yengeç burcunu simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular.
Aslan burcunu simgeleyen şeyler: Nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs)
Başak burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar.
Terazi burcunu simgeleyen şeyler: Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler.
Akrep burcunu simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs)
Yay burcunu simgeleyen şeyler: Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular.
Oğlak burcunu simgeleyen şeyler: Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler.
Kova burcunu simgeleyen şeyler: Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular.
Balık burcunu simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletler, hayırsever kişi ve gruplar, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalar.

29 - 06 Mart 2016 Haftalık burç astroloji detay;

Aşağıda etkileri en çok hissedilecek transitler baz alınmıştır !
 
Olumsuz Transitler
Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 01 Mart Jüpiter
01 Mart Jüpiteri sembolize eden Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular, abartılı, sorumsuz ve fanatik kişiler Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Yay, Boğa, İkizler, Akrep burcunu kötü etkileyen transit: 06 Mart Mars
06 Mart Marsı sembolize eden Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, öfkeli, kavgacı ve saldırgan kişiler Yay, Boğa, İkizler, Akrep burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 05 Mart Ay
05 Mart Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 04 Mart Plüto
04 Mart Plütonu sembolize eden Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, kıskanç, manipüle eden, ölümcül ve yok edici kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay burcunu kötü etkileyen transit: 01, 03, 04, 05 Mart Venüs
01, 03, 04, 05 Mart Venüsü sembolize eden Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 06 Mart Venüs
06 Mart Venüsü sembolize eden Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova burcunu kötü etkileyen transit: 06 Mart Merkür
06 Mart Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.
 
Olumlu Transitler
Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu iyi etkileyen transit: 29 Şubat, 02 Mart Uranüs
29 Şubat, 02 Mart Uranüsü sembolize eden Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgün, özgür ve bağımsız kişiler Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 02 Mart Ay
02 Mart Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 29 Şubat, 02, 05 Mart Satürn
29 Şubat, 02, 05 Mart Satürnü sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, güvenilir, tedbirli ve disiplinli kişiler Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Gezegenlerin akışı her ne kadar böyle olsa da biz insanlar akıl ve irademizle olayların akışını değiştirebiliriz işte bu yüzden "Tanrım bana değiştirebileceklerim için güç, değiştiremeyeceklerim için sabır ama en önemlisi ikisinin arsındaki farkı anlayabilmem için akıl ver." Çin tapınak yazısı

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan başlıklar
16 Şubat Afganistan'da Taliban saldırısı en az 9 ölü. (Afganistanın Merkürden olumsuz etki almasına örnek olay.) (http://www.internethaber.com/afganistanda-taliban-saldirisi-en-az-9-olu-1566449h.htm)

16 Şubat BM Güvenlik Konseyi: Türkiye, Suriye’ye yönelik top atışlarına son vermeli. (Düşük katsayıdaki Venüs yüzünden Türkiye ve Suriyenin atışması. İkisinin de Natal Marsı Venüs yönetimindeki Terazi burcundadır.) (http://www.milliyet.com.tr/bm-den-turkiye-ye-cagri/dunya/detay/2195396/default.htm)

16 Şubat Cumhurbaşkanlığı’nda ‘acil’ güvenlik toplantısı. (Güvenliği sembolize eden Ay.ın yüksek katsayıda olmasına örnek olay) (http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskanligi-nda-acil-/siyaset/detay/2195546/default.htm)

16 Şubat Anayasa Komisyonu 3. toplantıda dağıldı. (Düşük katsayıdaki Venüsün tüm burçları olumsuz etkilemesine örnek olay. Venüs sosyal ve siyasi konuları simgeler.) (http://www.milliyet.com.tr/anayasa-komisyonu-3-toplantida/siyaset/detay/2195513/default.htm)

17 Şubat 15 bin asker Suriye sınırında teyakkuzda! (Venüsün düşük katsayıda olmasına örnek olay.) (http://www.milliyet.com.tr/15-bin-asker-sinirda-teyakkuzda--gundem-2195596/)

17 Şubat Ankara'da şiddetli patlama. (Türkiye ve Suriyenin Natal Mars.ları Terazi. Birbirlerini olumsuz etkiliyorlar. Venüs düşük katsayıda 23 Şubata kadar Dikkat !) (http://www.milliyet.com.tr/ankara-da-korkutan-patlama-sesi-gundem-2195897/)


20 Şubat Türkiye'yi yasa boğan ve 28 kişinin hayatını kaybettiği kanlı Ankara saldırısının failinin YPG bağlantısının ortaya çıkması, gözleri Suriye sınırında çatışmalarını yoğunlaştıran YPG'ye çevirdi.
(http://www.milliyet.com.tr/sakarya-nin-namlusu-ypg-ye-cevrildi-gundem-2197274/)

Yükselen Burçlara göre Yorum

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 29- 06 Mart haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yaptığımız yorumlar sadece bir Tahmin niteliğindedir. Şüphesiz geleceği bir tek her şeyi yoktan var eden (EL-Halik) Allah bilir !

Yorumlarımızda belirttiğimiz gezegenlerin iyi yada kötü konumları sadece Retro (Geri) hareketleri değil diğer gezegenlerden aldıkları olumlu yada olumsuz açıların toplamını kapsamaktadır. Bir gezegenin Retro yapması olumsuz bir durumdur ama diğer gezegenlerden aldığı açılar da hesaba katılmalıdır. Bu yüzden gezegenin durumunu değerlendirirken Retro tek başına bir kriter olamaz.

Yükselen Koç (2 ve 8.ev Dikkat, 1 ve 9.ev Süper)
1.ev (Koç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 1.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Boğa)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

3.ev (İkizler)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Yengeç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Aslan)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Başak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 6.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

7.ev (Terazi)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Akrep)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

9.ev (Yay)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 9.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Oğlak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 10.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

11.ev (Kova)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 11.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Balık)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 12.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Yükselen Boğa (1 ve 7.ev Dikkat, 12 ve 8.ev Süper)
1.ev (Boğa)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.

2.ev (İkizler)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Yengeç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Aslan)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Başak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 5.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

6.ev (Terazi)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Akrep)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

8.ev (Yay)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 8.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Oğlak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 9.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

10.ev (Kova)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 10.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Balık)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 11.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

12.ev (Koç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 12.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen İkizler (12 ve 6.ev Dikkat, 11 ve 7.ev Süper)
1.ev (İkizler)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Yengeç)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Aslan)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Başak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 4.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

5.ev (Terazi)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Akrep)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

7.ev (Yay)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 7.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Oğlak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 8.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

9.ev (Kova)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 9.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Balık)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 10.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

11.ev (Koç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 11.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Boğa)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Yükselen Yengeç (11 ve 5.ev Dikkat, 10 ve 6.ev Süper)
1.ev (Yengeç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Aslan)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Başak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 3.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

4.ev (Terazi)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Akrep)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

6.ev (Yay)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 6.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Oğlak)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 7.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

8.ev (Kova)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 8.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Balık)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 9.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

10.ev (Koç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 10.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Boğa)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

12.ev (İkizler)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Aslan (10 ve 4.ev Dikkat, 9 ve 5.ev Süper)
1.ev (Aslan)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Başak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 2.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

3.ev (Terazi)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Akrep)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

5.ev (Yay)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 5.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Oğlak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 6.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

7.ev (Kova)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 7.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Balık)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 8.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

9.ev (Koç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 9.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Boğa)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

11.ev (İkizler)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Yengeç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Başak (9 ve 3.ev Dikkat, 8 ve 4.ev Süper)
1.ev (Başak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 1.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

2.ev (Terazi)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Akrep)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

4.ev (Yay)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 4.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Oğlak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 5.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

6.ev (Kova)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 6.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Balık)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 7.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

8.ev (Koç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 8.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Boğa)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

10.ev (İkizler)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Yengeç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Aslan)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Terazi (8 ve 2.ev Dikkat, 7 ve 3.ev Süper)
1.ev (Terazi)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Akrep)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

3.ev (Yay)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 3.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Oğlak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 4.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

5.ev (Kova)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 5.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Balık)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 6.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

7.ev (Koç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 7.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Boğa)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

9.ev (İkizler)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Yengeç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Aslan)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Başak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 12.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Yükselen Akrep (7 ve 1.ev Dikkat, 6 ve 2.ev Süper)
1.ev (Akrep)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.

2.ev (Yay)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 2.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Oğlak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 3.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

4.ev (Kova)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 4.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Balık)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 5.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

6.ev (Koç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 6.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Boğa)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

8.ev (İkizler)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Yengeç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Aslan)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Başak)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 11.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

12.ev (Terazi)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Yay (6 ve 12.ev Dikkat, 5 ve 1.ev Süper)
1.ev (Yay)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 1.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Oğlak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 2.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

3.ev (Kova)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 3.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Balık)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 4.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

5.ev (Koç)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 5.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Boğa)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

7.ev (İkizler)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Yengeç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Aslan)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Başak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 10.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

11.ev (Terazi)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Akrep)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Yükselen Oğlak (5 ve 11.ev Dikkat, 4 ve 12.ev Süper)
1.ev (Oğlak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 1.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

2.ev (Kova)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 2.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Balık)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 3.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

4.ev (Koç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 4.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Boğa)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

6.ev (İkizler)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Yengeç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Aslan)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Başak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 9.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

10.ev (Terazi)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Akrep)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

12.ev (Yay)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 12.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Kova (4 ve 10.ev Dikkat, 3 ve 11.ev Süper)
1.ev (Kova)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 1.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Balık)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 2.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

3.ev (Koç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 3.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Boğa)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

5.ev (İkizler)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Yengeç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Aslan)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Başak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 8.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

9.ev (Terazi)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Akrep)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

11.ev (Yay)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 11.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Oğlak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 12.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

Yükselen Balık (3 ve 9.ev Dikkat, 2 ve 10.ev Süper)
1.ev (Balık)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova olanlar 1.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

2.ev (Koç)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 2.evdeki Uranüs hayat enerjinizi arttırabilir.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Boğa)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

4.ev (İkizler)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Yengeç)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Aslan)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Başak)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Boğa, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Oğlak, Balık olanlar 7.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. 

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

8.ev (Terazi)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.
Plüto 04 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Akrep)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 01, 03, 04, 05 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 06 Mart (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

10.ev (Yay)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 02 Mart (+5) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Ay hayat enerjinizi arttırabilir.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 06 Mart (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Akrep olanlar 10.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Satürn hayat enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Oğlak)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 05 Mart (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Ay  hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Jüpiter 01 Mart (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

Plüto 04 Mart (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 11.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

12.ev (Kova)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 02 Mart (+5) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Ay 05 Mart (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 06 Mart (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 01, 03, 04, 05, 06 Mart (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar 12.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5), 05 Mart (+4) Süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 29 Şubat (+5), 02 Mart (+5) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Öne Çıkan Yayın

Dikkat ! 03 - 06 Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta !

Bu yazıyı yazdığım Ekim 2019'da Dünya şiddetli depremler ve savaşlar ile çalkalanıyor. Aslında her şey astolojik olarak 10 - 24 ...