12 Şubat 2017 Pazar

20 - 26 Şubat 2017 Haftalık burç astroloji: 20 Şubat Ay Süper, 22, 23 Şubat Yoğun !

20 Şubat +7 katsayısı ile Ay Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumlu etkileyebilir. Ay yüksek katsayıda iken güveni ve üretkenliği sembolize eder. Natal Marsı bu burçlardan kişilerin Tr Ay hangi evlerindeyse üretkenlik ve verimleri, güvenlikleri artabilir. Örneğin Natal Marsı İkizler olan Amerika, Almanya, Fransa, Natal Marsı Terazi olan Türkiye, Suriye, Natal Marsı Balık olan Işid, İran, Natal Marsı Yay olan Rusya, Yunanistan gibi ülkeler güvenliklerini arttırabilirler. Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Natal Marsı Aslan olan Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu gibi önemli isimler de Tr Ay hangi evlerindeyse o konularda üretkenliklerini arttırıcı olaylarla karşılaşabilirler. Sizin de Natal Marsınız bu buçlardan birinde ve yüksek katsayıda ise Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda verim ve üretkenliğiniz artabilir. (Şubat 2017 burç)

20 Şubat günü Ay.ı sembolize eden Güneşi Yengeç olan Amerika ve Irak'ın Güneşi parlayabilir ve çevrelerine olumlu etkiler verebilirler. 20 Şubat genelde Güneşi yada Marsı Yengeç olanların çevrelerine ve kendilerine olumlu etkiler verebilecekleri bir gün olacaktır. (haftalık burç)

22 ve 23 Şubat -4 katsayısı ile haftanın en yoğun günlerinden olabilir. 22 Şubat günü Tr Venüs -2 katsayısıyla en düşük düzeye ulaşacak olup Boğa ve Terazi burçlarının katsayısını düşürecektir. Hafta boyu bilhassa 22 Şubat günü Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burçlarını sembolize eden şeylerde talepkarlıklar, ağırdan alma ve yavaşlıklar söz konusu olabilir. Örneğin Sosyal ve siyasi konularda talepkarlıklar olabilir. İkizler ve Yay burcunu sembolize eden uzun ve kısa yollarda yavaşlıklar hatta bir ihtimal grevler gündeme gelebilir. Koç burcunu sembolize eden askeri konularda, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konularda yavaşlıklar, talepkarlıklar olabilir. Bu konulara çok para da gidebilir. Tr Venüs hangi evinizdeyse o konularda talepkar kişilerle karşılaşabilirsiniz yada işleriniz yavaşlayabilir veya bu konulara çok para da gidebilir. (haftalık astroloji)

Bütün bir hafta bilhassa 22 Şubat günü Güneşi Yay Marsı Oğlak Kemal Kılıçdaroğlu da Tr Venüs hangi evindeyse o konularda son derece olumsuz etkiler alabilir. 22 Şubat günü Güneşi Koç Marsı Kova Selahattin Demirtaş da Venüsden (sosyal ve siyasi konulardan) olumsuz etkiler alabilir. 22 Şubat günü Venüsden olumsuz etki alacak diğer isimler: AKP, HDP / Abdullah Öcalan, Can Dündar

22 Şubat Güneşi Terazi olan Rusya Başkanı Putin'in de katsayısı düşebilir ve Venüsden olumsuz etki alan ABD Başkanı Trump'ı olumsuz etkileyebilir. Güneşi ve/veya Marsı Boğa/Terazi olan kişilerin Tr Venüse bağlı olarak katsayıları düşeceğinden bütün bir hafta bilhassa 22 Şubat günü kendilerini frenlemeleri, çok şey talep etmemeleri, iradelerini ön plana çıkarmaları gerekebilir. (Şubat astroloji)

22 Şubat günü Güneşi Yengeç Marsı İkizler olan Amerika Tr Venüsü sembolize eden İngiltere, İsrail, Belçika, Almanya, Fransa, Çin, Suriye, Suudi Arabistan, Meksika, Türkiye, Brezilya gibi ülkelerden, Fetullah Gülen, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, AB Başkanı Donald Tusk, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rıza Zarrab gibi isimlerden sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alabilir. (2017 Şubat burç)

21, 22, 25 Şubat Tr Merkür Kova burcunda +5 katsayısında olup Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak burçlarını olumlu etkilerken Başak, Balık burçlarını ise olumsuz yönde etkileyebilir. Güneşi ve Marsı Başak olan Ukrayna, Kırgızistan, PYD 21, 22, 25 Şubat günleri Birleşik Rusya Partisi, İngiltere, İsrail Donald Trump, Suriye, Türkiye, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), NATO, BM gibi ülke ve gruplardan olumsuz etki alabilirler. Örneğin PYD Türkiyeden, Trump'dan olumsuz etki alırken, Ukrayna Birleşik Rusya Partisinden olumsuz etki alabilir. (2017 haftalık burç)

21, 22, 25 Şubat Güneşi Başak olan Kuzey Kore, Makedonya gibi ülkeler Merküryen konularda içsel çatışma yaşayabilir ve Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilerden olumsuz etkiler alabilirler. (Şubat 2017)

21, 22, 25 Şubat Güneşi Başak Marsı Aslan olan CHP parti bazında Merküryen konu ve kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Örneğin Natal Marsı Akrep olan Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın gibi kişiler ile Natal Marsı Oğlak olan Kemal Kılıçdaroğlu Merküryen (konuşma, yazışma, bilgi, belge, vs) konularda CHP'yi olumsuz etkileyebilirler. 21, 22, 25 Şubat sizin de Natal Güneşiniz ve/veya Marsınız Başak/Balık yada Natal Güneşiniz Başak/Balık ve Natal Marsınız Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak ise Tr Merkür hangi evinizdeyse o konulara dikkat etmeniz gerekebilir. (Şubat 2017)

21, 22, 25 Şubat Güneşi Başak Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad da Tr Merkür hangi evindeyse o konularda olumsuz etkiler alabilir. Kısaca 21, 22, 25 Şubat Suriye Başkanı Esad her türlü bilgi, belge, sözleşme ve anlaşmalardan olumsuz etkiler alabilir. (Şubat 2017 burç)

Dolar 21, 23, 24, 25 Şubat günleri yükseliş eğilimi gösterebilir.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat

Yükselen Koç
(20 Şubat 9.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 11.ev Merkür süper ama 6 ve 12.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 1.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Boğa
(20 Şubat 8.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 10.ev Merkür süper ama 5 ve 11.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 12.ev Venüs Dikkat )

Yükselen İkizler
(20 Şubat 7.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 9.ev Merkür süper ama 4 ve 10.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 11.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Yengeç
(20 Şubat 6.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 8.ev Merkür süper ama 3 ve 9.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 10.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Aslan
(20 Şubat 5.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 7.ev Merkür süper ama 2 ve 8.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 9.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Başak
(20 Şubat 4.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 6.ev Merkür süper ama 1 ve 7.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 8.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Terazi
(20 Şubat 3.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 5.ev Merkür süper ama 12 ve 6.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 7.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Akrep
(20 Şubat 2.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 4.ev Merkür süper ama 11 ve 5.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 6.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Yay
(20 Şubat 1.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 3.ev Merkür süper ama 10 ve 4.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 5.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Oğlak
(20 Şubat 12.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 2.ev Merkür süper ama 9 ve 3.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 4.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Kova
(20 Şubat 11.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 1.ev Merkür süper ama 8 ve 2.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 3.ev Venüs Dikkat )

Yükselen Balık
(20 Şubat 10.ev Ay süper / 21, 22, 25 Şubat 12.ev Merkür süper ama 7 ve 1.eve etkisine Dikkat / 22 Şubat 2.ev Venüs Dikkat )

Yaptığımız yorumlar sadece bir Tahmin niteliğindedir. Şüphesiz geleceği bir tek her şeyi yoktan var eden (EL-Halik) Allah bilir !
 
*** Güneş Transiti ***

Bütün bir hafta
Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Balık, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, Irak, Filistin, Lübnan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Bangladeş, Tunus, Venezuella / NATO, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / AKP, HDP / DHKP-C, PYD, PKK / ABD Doları, Türk Lirası / Ankara, İstanbul, Gaziantep, İzmir / Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, PYD Başkanı Salih Müslim, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah / Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe
 
Bütün bir hafta
Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Aslan, Kova olanlar)
Libya

Bütün bir hafta
Güneş ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Güneşden olumlu etki alıp Natal Güneşi Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Balık, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak olup Natal Güneşi Aslan, Kova olanlar)
Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Endonezya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Vatikan / AKP / Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, Ürdün Kralı 2.Abdullah
 
Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Endonezya, Çin, Suudi Arabistan / AKP, CHP / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, FED Başkanı Janet Yellen
 
Güneşi sembolize eden konular
Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), lider, canlı ve yapıcı kişiler, organizasyonlar

Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Güneşden olumlu etki alan yada Güneşi sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Ay Transiti ***

20 Şubat
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar)
Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Irak, Filistin, Lübnan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Işid, İran, Yemen, Belçika / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / AKP, HDP, CHP / PKK, DHKP-C, PYD / Gaziantep, İzmir, Ankara, İstanbul / Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, PYD Başkanı Salih Müslim, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ / Galatasaray, Beşiktaş / Türk Lirası, ABD Doları
 
21 Şubat
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Balık olanlar)
İngiltere, Ermenistan, Yemen, Mısır, Amerika, Kanada, Kuzey Kore, Ukrayna, Kırgızistan, KKTC, Türkmenistan, Panama, Arnavutluk, Rusya, İtalya, Tayvan, Tunus / AB, BM, IMF, FED / PYD, PKK / İlker Başbuğ, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın, Ümit Özdağ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, AB Başkanı Donald Tusk, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Edward Snowden, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, / Adana, Gaziantep, İzmir / Fenerbahçe / Türk Lirası
 
21 Şubat
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Aslan, Kova olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya / CHP / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern
 
21 Şubat
Ay ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay.dan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Aslan, Kova olup Natal Güneşi Oğlak, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Balık olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi / CHP / Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Hillary Clinton, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern
 
22 Şubat
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık olanlar)
Işid, İran, Bangladeş, Venezuella, Filipinler, İngiltere, Kanada, Irak, Kuzey Kore, Ukrayna, Makedonya, Kırgızistan, Belçika, Azerbaycan, Suriye, Nijerya, Filistin, Türkiye, Brezilya, KKTC, Türkmenistan, İtalya, Tayvan, Tunus / NATO, Şangay Beşlisi, AB, BM, IMF, FED, TC Merkez Bankası, TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / DHKP-C, PYD / İlker Başbuğ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Edward Snowden, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, İngiltere Başbakanı Theresa May, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, PYD Başkanı Salih Müslim / Adana, Ankara, İstanbul / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları
 
23 Şubat
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Kuzey Kore, Ukrayna, Kırgızistan, KKTC, Türkmenistan, İtalya, Tayvan, Japonya, Libya, Tunus / CHP, MHP / AB, BM, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Hillary Clinton, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, Ürdün Kralı 2.Abdullah / Adana / Fenerbahçe
 
23 Şubat
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK / Gaziantep, İzmir / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev / Galatasaray / Türk Lirası
 
23 Şubat
Ay ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Ay.dan olumlu etki alıp Natal Güneşi Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Yay olup Natal Güneşi Oğlak, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / AKP / Ahmet Davutoğlu, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev / Gaziantep, İzmir / Türk Lirası
 
25 Şubat
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Irak, Filistin, Lübnan, Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / CHP, MHP, AKP, HDP / PKK / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), AB, TC Merkez Bankası / Adana, Gaziantep, İzmir / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, PYD Başkanı Salih Müslim, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev / ABD Doları, Türk Lirası / Beşiktaş, Galatasaray
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
İngiltere, Mısır, Amerika, Kanada, Irak, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler / BM, IMF, FED / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov / ABD Doları
 
Ay.ı sembolize eden konular
Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar

Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Ay.dan olumlu etki alan yada Ay.ı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Merkür Transiti ***

21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Irak, Filistin, Lübnan, Tayvan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Bangladeş, Tunus, Venezuella / CHP, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), AB, TC Merkez Bankası / Adana / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, PYD Başkanı Salih Müslim, Ümit Özdağ,
Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah / Beşiktaş, Fenerbahçe / ABD Doları
 
21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Başak, Balık olanlar)
Ukrayna, Kırgızistan / PYD

21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Merkür ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Merkürden olumlu etki alıp Natal Güneşi Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak olup Natal Güneşi Balık, Başak olanlar)
Tunus, Kuzey Kore, Makedonya / CHP / PYD Başkanı Salih Müslim, Sinan Ogan, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi / Beşiktaş
 
Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)
Ürdün, Ermenistan, Yemen, Kuveyt, Mısır, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kanada, Kuzey Kore, Ukrayna, Makedonya, KKTC, Panama, İtalya / İzmir, İstanbul, Ankara / CHP / PYD / Can Dündar, Ahmet Davutoğlu, Donald Trump, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, Devlet Bahçeli, Sinan Ogan, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, AB Başkanı Donald Tusk
 
Merkürü sembolize eden konular
Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, bilgili, becerikli ve iletişimci kişiler

Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Merkürden olumlu etki alan yada Merkürü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Venüs Transiti ***

Bütün bir hafta
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Filipinler, Ürdün, Kuveyt, Mısır, Amerika, Irak, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Endonezya, Almanya, Fransa, Çin, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Meksika, Birleşik Rusya Partisi, Lübnan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Vatikan / AKP, HDP / NATO, IMF, FED / PKK / Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Edward Snowden, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, Rusya Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, Ürdün Kralı 2.Abdullah / Gaziantep / Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Tayvan, Makedonya, Belçika, Almanya, Fransa, Çin, Azerbaycan, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Türkiye, Brezilya, Meksika / Ankara, İstanbul / HDP / Şangay Beşlisi, TC Merkez Bankası, TSK (Türk Silahlı Kuvvetleri) / Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, FED Başkanı Janet Yellen, AB Başkanı Donald Tusk / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş
 
Venüsü sembolize eden konular
Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, uyumlu ve paylaşımcı kişiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler

Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler Venüsü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Mars Transiti ***

23 Şubat
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Filipinler, Irak, Suriye, Nijerya / NATO, IMF, FED / ABD Doları

23 Şubat
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya / CHP, AKP, HDP / PKK / Gaziantep, İzmir / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern / Galatasaray / Türk Lirası
 
23 Şubat
Mars ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Marsdan olumlu etki alıp Natal Güneşi Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olup Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Amerika, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Meksika, Rusya / HDP / Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Rusya Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern / Galatasaray / Türk Lirası / Gaziantep
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Işid, İran, Bangladeş, Irak, Filistin, Lübnan, Venezuella, Filipinler / NATO, Şangay Beşlisi / DHKP-C / Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim / ABD Doları
 
Marsı sembolize eden konular
Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, öfkeli, kavgacı ve saldırgan kişiler

Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Marsdan olumlu etki alan yada Marsı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Satürn Transiti ***

23, 24, 25, 26 Şubat
Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Başak, Terazi, Balık olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Işid, İran, Yemen, Belçika / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / DHKP-C, PYD / Ankara, İstanbul / PYD Başkanı Salih Müslim, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ / ABD Doları / Beşiktaş
 
Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak olanlar)
Bangladeş, Rusya, İtalya, Tayvan, Tunus, Venezuella / Adana, Gaziantep / IMF, FED / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Christian Kernu / Fenerbahçe / Türk Lirası
 
Satürnü sembolize eden konular
İş, meslek, kariyer, başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, güvenilir, tedbirli ve disiplinli kişiler

Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler Satürnü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulardan son derece olumlu etkiler alabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Neptün Transiti ***

21 Şubat
Neptünden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay olanlar)
Ermenistan, Yemen, Ukrayna, Kırgızistan, Panama / PYD, PKK / İzmir / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel
 
21 Şubat
Neptünden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar)
Tayvan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Bangladeş, Tunus, Venezuella / BM, IMF, FED, AB, TC Merkez Bankası / MHP / Adana / Ümit Özdağ, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah / Fenerbahçe
 
21 Şubat
Neptün ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Neptünden olumlu etki alıp Natal Güneşi Neptünden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olup Natal Güneşi Balık, İkizler, Başak, Yay olanlar)
Tunus, Mısır, Kuzey Kore, Arnavutluk / Ümit Özdağ, Sinan Ogan, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Koray Aydın
 
Neptünü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Balık olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, Tunus / DHKP-C, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener, Ümit Özdağ, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim, İngiltere Başbakanı Theresa May, İlker Başbuğ
 
Neptünü sembolize eden konular
Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, başka devletler, bulanık olaylar, dalgın, dikkatsiz, fanatik ve düşüncesiz kişiler

Neptünden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Neptünden olumlu etki alan yada Neptünü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.
 
*** Plüto Transiti ***

22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Filipinler, Irak, Suriye, Nijerya / NATO, IMF, FED / ABD Doları

22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Plütondan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)
Tayvan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika / MHP / Ankara, İstanbul, Adana / AB, TC Merkez Bankası / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ
 
22, 23, 24, 25, 26 Şubat
Plüton ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Plütondan olumlu etki alıp Natal Güneşi Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olup Natal Güneşi Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
İtalya, Tayvan, Işid, İran, Kanada, Belçika, Azerbaycan / TC Merkez Bankası / DHKP-C / Adana, Ankara, İstanbul / Devlet Bahçeli, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis
 
Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar)
Kuzey Kore, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, KKTC, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / Adana / MHP / AB, BM, TC Merkez Bankası / Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ

Plütonu sembolize eden konular
Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, kıskanç, manipüle eden, ölümcül ve yok edici kişiler

Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Plütondan olumlu etki alan yada Plütonu sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkatli olmaları gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.

20 - 26 Şubat 2017 Haftalık burç astroloji detay;

Aşağıda etkileri en çok hissedilecek transitler baz alınmıştır !
 
Olumsuz Transitler
Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu kötü etkileyen transit: Bütün bir hafta Venüs
Bütün bir hafta Venüsü sembolize eden Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcunu kötü etkileyen transit: 23 Şubat Mars
23 Şubat Marsı sembolize eden Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, öfkeli, kavgacı ve saldırgan kişiler Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 21 Şubat Ay
21 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Oğlak, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 22 Şubat Ay
22 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 23 Şubat Ay
23 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Oğlak, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Plüto
22, 23, 24, 25, 26 Şubat Plütonu sembolize eden Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, kıskanç, manipüle eden, ölümcül ve yok edici kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Başak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Merkür
21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler
Başak, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Aslan, Kova burcunu kötü etkileyen transit: Bütün bir hafta Güneş
Bütün bir hafta Güneşi sembolize eden Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), egoist ve baskın kişiler, organizasyonlar Aslan, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Balık, İkizler, Başak, Yay burcunu kötü etkileyen transit: 21 Şubat Neptün
21 Şubat Neptünü sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, başka devletler, bulanık olaylar, dalgın, dikkatsiz, fanatik ve düşüncesiz kişiler Balık, İkizler, Başak, Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.
 
Olumlu Transitler
İkizler, Aslan, Yay, Kova burcunu iyi etkileyen transit: 23 Şubat Mars
23 Şubat Marsı sembolize eden Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, enerjik, öncü ve cesur kişiler İkizler, Aslan, Yay, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 20 Şubat Ay
20 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Bütün burçlar Bilhassa Koç, Başak, Terazi, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 23, 24, 25, 26 Şubat Satürn
23, 24, 25, 26 Şubat Satürnü sembolize eden İş, meslek, kariyer, başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, güvenilir, tedbirli ve disiplinli kişiler Bütün burçlar Bilhassa Koç, Başak, Terazi, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Aslan, Kova burcunu iyi etkileyen transit: 21 Şubat Ay
21 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler Aslan, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

İkizler, Yay burcunu iyi etkileyen transit: 23 Şubat Ay
23 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler İkizler, Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Boğa, Başak, Akrep, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Plüto
22, 23, 24, 25, 26 Şubat Plütonu sembolize eden Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, güçlü, nüfuz edici ve eskimiş değerleri değiştirip dönüştüren kişiler Boğa, Başak, Akrep, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay burcunu iyi etkileyen transit: 25 Şubat Ay
25 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak burcunu iyi etkileyen transit: 21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Merkür
21, 22, 23, 24, 25, 26 Şubat Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, bilgili, becerikli ve iletişimci kişiler
Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Balık, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak burcunu iyi etkileyen transit: Bütün bir hafta Güneş
Bütün bir hafta Güneşi sembolize eden Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), lider, canlı ve yapıcı kişiler, organizasyonlar Balık, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak burcunu iyi etkileyen transit: 21 Şubat Neptün
21 Şubat Neptünü sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, başka devletler, merhametli, yaratıcı ve özverili kişiler Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Gezegenlerin akışı her ne kadar böyle olsa da biz insanlar akıl ve irademizle olayların akışını değiştirebiliriz işte bu yüzden "Tanrım bana değiştirebileceklerim için güç, değiştiremeyeceklerim için sabır ama en önemlisi ikisinin arsındaki farkı anlayabilmem için akıl ver." Çin tapınak yazısı. Gelecek bilinemez ama tahmin edilebilir.

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan başlıklar
09 Şubat Fransa'da nükleer santralde patlama! (Natal Güneşi Terazi olan Fransanın (04 Ekim 1958) 180 derece Koç burcunda olan Tr Marsdan aldığı olumsuz etki) (http://www.milliyet.com.tr/fransa-da-nukleer-santralde-dunya-2393218/)

11 Şubat Filipinler'de 6.5 büyüklüğünde deprem! Halk geceyi dışarıda geçirdi (Filipinlerden en son olan büyük deprem 15 Ekim 2013'de 7.2 şiddetinde olmuştur. Güneş Terazi, Mars Başak olduğundan 11 Şubat günü Terazi burcu Tr Plütondan olumsuz etki almaktaydı.) (http://www.milliyet.com.tr/filipinler-de-6-5-buyuklugunde-dunya-2394304/)

11 Şubat Bağdat karıştı, ölü ve yaralılar var (Irak'ın Mars ve Plütondan aldığı olumsuz etki) (http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-bagdat-karisti-olu-var-yaralilar-var-1673777/)

12 Şubat Almanya'da gaz alarmı! Yüzlerce kişi tahliye edildi. (Koç burcundaki Marsın 180 derecesindeki Terazi burcunu olumsuz etkilemesine örnek olay. Almanyanın da Güneşi Terazi Marsı İkizlerde) (http://www.milliyet.com.tr/almanya-da-bilinmeyen-madde-dunya-2394855/)
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Dikkat ! 03 - 06 Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta !

Bu yazıyı yazdığım Ekim 2019'da Dünya şiddetli depremler ve savaşlar ile çalkalanıyor. Aslında her şey astolojik olarak 10 - 24 ...