7 Şubat 2016 Pazar

15 - 21 Şubat 2016 Haftalık burç astroloji: Venüs, Merkür yüzünden Türkiye - Suriye olumsuz etkilenebilir !

Bütün bir hafta boyunca Venüs önce Oğlak 17 Şubattan itibaren de Kova burcunda düşük katsayıda olacaktır. Ancak Venüsün bu olumsuz etkisi bütün burçları olumsuz etkileyebilir. Venüs düşük katsayıda iken yavaşlık, kararsızlık, talepkarlık, açgözlülük gibi yan etkiler yapabilir. Hele bir de Natal gezegenleriniz özellikle Natal Güneş ve/veya Marsınız Venüs yönetimindeki Boğa/Terazi ise yavaşlık ve kararsızıklarda sizin de payınız olabilir. Natal Güneşi ve Natal Marsı Boğa yada Terazi burcunda olan kişiler kendi kendilerini de olumsuz etkileyebilirler. Ancak Natal Güneş ve Natal Marsınızın katsayısı yüksekse bu durumdan fazla etkilenmeyebilirsiniz. (Katsayınızı bulmak için doğduğunuz anda Natal gezegeninizin bulunduğu burç, retro olup olmadığı, başka gezegenlerden aldığı olumlu/olumsuz açılar hesaplanır ve bir katsayı çıkartılır.) (Şubat 2016 burç) (2016 haftalık burç)

Merkür transiti de 20 Şubat gününe kadar düşük katsayıda seyredeceğinden 19 Şubata kadar Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak burçlarını 20 Şubatta da Kova, Boğa, Aslan, Akrep burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Hafta boyunca Kova burcunu sembolize eden Bilimsel çalışmalar, özgürlükçü gruplar, geleceğe dair plan ve projeler, teknolojik aletler Merkürün olumsuz yanı olan hilekar ve kurnaz kişilerden, iletişim problemlerinden kötü etki alabilir. Aslan burcunu sembolize eden ülkenin gençleri, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs), ülkenin nüfuzlu ve tanınmış kişileri de iletişim problemlerinden, hile ve kurnazlıklardan olumsuz etkiler alabilir. Boğa burcunu sembolize eden para konuları, Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işler, bankacılık konuları, ülkelerin yer altı (petrol, doğalgaz, vs) ve üstü kaynakları, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular, Oğlak burcunu sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler iletişim problemlerinden, hilekar ve kurnaz kişilerden olumsuz etkilenebilir. (haftalık burç) (Şubat astroloji)

Venüs hafta boyunca bütün burçları olumsuz etkilese de en çok Koç, Boğa, Terazi ve Akrep burçları bu etkiyi hissedebilir. (haftalık astroloji)

Bütün bir hafta
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)
Filistin, Türkiye, Suriye, Türkmenistan / AB (Avrupa Birliği), NATO / Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis

Yukardaki tabloda adı geçen ülke, grup ve kişiler Venüsü sembolize eden kararsız, talepkar ve açgözlü insanlardan, mal-mülk, toprak ve para konularından, sosyal ve siyasi konulardan, siyasetçilerden olumsuz etkiler alabilir. Natal Marsı Boğa veya Terazi olan ülke, grup ve kişilerin talepkar olma ihtimali var. Bu yüzden Yukardaki tabloda adı geçen ülke, grup ve kişilerin Natal Marsı Terazi olan Türkiye, Suriye, Makedonya, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzaniye dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Türkiye ve Suriyenin sosyal ve siyasi açıdan hem kendi kendilerini hem de birbirlerini olumsuz etkileyebileceği görülmektedir. Bu çok enteresan bir durum. Bu arada Türkiyenin Mesut Barzaniye de dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan başka mantıklı olasılıklar da çıkabilir. (Şubat astroloji)

15, 16, 17, 18, 19 Şubat
Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar)
Afganistan, Libya / IMF, FED / Türkmenistan Başkanı Muhammedov

15, 16, 17, 18, 19 Şubat
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)
Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, İtalya, Belçika, Işid, İran, Yemen, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / PKK, PYD, DHKP-C / HDP, AKP / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Rusya Başkanı Putin, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras

Merkürden olumsuz etki alan Afganistan, Libya / IMF, FED / Türkmenistan Başkanı Muhammedov Merkürü sembolize eden her türlü iletişim, bilgi, belge, anlaşma ve hizmet yönünden Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilerden olumsuz etki alabilir. Örneğin Amerika ve Obama Afganistan veya Libyayı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu arada Işid de Afganistan yada Libyayı olumsuz yönde etkileyebilir. IMF ve FED Yunanistandan olumsuz etki alabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (2016 Şubat burç)

20 Şubat
Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar)
Japonya, İsrail, Türkmenistan, Libya / MHP / AB (Avrupa Birliği)
 
20 Şubat
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Terazi, Yay olanlar)
Türkiye, Suriye, Makedonya, Filistin, Irak, Lübnan, Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / NATO / HDP, AKP / PKK / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, PYD Başkanı Salih Müslim, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani

20 Şubat günü Merkürü sembolize eden her türlü iletişim, bilgi, belge, sözleşme, hizmetle ilgili konulardan olumlu etki alan Filistin Merkürden olumsuz etki alan İsraili olumsuz yönde etkileyebilir. Merkürden olumlu etki alan HDP ve AKP ise Merkürden olumsuz etki alan MHP'yi olumsuz etkileyebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (2016 haftalık burç)
 
16 Şubat
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar)
Işid, İran, Filistin, İsrail, Türkiye, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Kuveyt, Irak, Çin, Lübnan, Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Libya, Belçika, Yemen, Makedonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / NATO / CHP, HDP, AKP / PKK, PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Başbakan Davutoğlu, Devlet Bahçeli, Selahattin Demirtaş, Julian Assange, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, PYD Başkanı Salih Müslim, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani

16 Şubat günü dünyadaki önemli ülke ve kişilerin Ay.dan olumlu etki aldığı görülmektedir. Ay ülke güvenliğini ve üretkenliği sembolize ettiğinden 16 Şubat günü yukardaki tabloda adı geçen ülke ve grupların güvenliklerinin artacağı görülmektedir. Bunların yanında Işid, PKK gibi terör örgütlerinin de güvenliklerini arttırabileceği görülmektedir. (Şubat 2016)
 
17, 19, 20 Şubat
Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar)
Çin, Rusya, Türkiye, Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, Suriye, İsrail, Filistin, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Lübnan, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Afganistan, Mısır, Nijerya, Makedonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Tunus, Libya / NATO, IMF, FED, BM / CHP, HDP, AKP / PKK / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Rusya Başkanı Putin, Kemal Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş, Julian Assange, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, PYD Başkanı Salih Müslim, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani

17, 19 ve 20 Şubat günlerinde dünyanın önemli ülke ve kişilerinin Uranüsden olumlu etki aldığı görülmektedir. Sizin de Natal Marsınız Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunda ise Uranüs transiti hangi evinizdeyse o konularda olumlu etkiler alabilirsiniz. Uranüs yüksek katsayıda iken özgün ve orjinal çalışmaları, teknolojik konuları, geleceğe yönelik plan ve projelerinizi, arkadaş ve tanıdıklarınızı simgeler. Dünya genelinde ise Çin, Rusya, Amerika gibi ülkelerde bilimsel çalışmalar yoğunluk kazanabilir. Bilimsel konularda önemli gelişmeler olabilir. Türkiyede ise yine bilimsel çalışmalar, hukuk ve yasalarla ilgili çalışmalar olabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Şubat 2016 burç)
 
Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan 04 ve 06 Şubat için önemli günler demiştik. Gerçekten de, 34 yıl aradan sonra 1982 Anayasasını değiştirmek için ilk kez toplanıldı. Bu durum Satürn ve Uranüsün Yay burcunu olumlu etkilemesine örnek olaydır. Tam 04 Şubat günü Suriyede kritik bir gelişme oldu ve Türkiyenin Haleple bağlantısını sağlayan koridor kapandı. Bu durum Terazi burcu olan Suriyenin Venüsden aldığı olumsuz ve Esadın Venüsden aldığı olumlu etkiye örnek olaydır. 06 Şubatta ise Tayvanda 6.4 büyüklüğnde bir deprem oldu ve çok sayıda kişi öldü. Tayvan 01 Ocak 1912'de kurulmuş olup Natal Güneşi Oğlak, Natal Marsı Boğa burcundadır ve Plütondan yıkıcı etki almaktadır. Aslında 08 Şubat haftası için yaptığımız yorumlarda 11 ve 12 Şubat için ölümü sembolize eden Mars ve Plütonun düşük katsayıda olacağından bu günlerde Japonya, Çin gibi ülkelerde depremlerin olabileceğini belirtmiştik. 11 Şubattan 5 gün önce böyle bir depremin olması da bence tesadüf değil. 11-12 Şubat günlerinde yine deprem riskinin yüksek olabileceğini belirtmek isterim. Depremin haricinde terörün kol gezdiği yerlerde de toplu ölümler olabilir. Eğer sizin de Natal Güneş ve Marsınız Akrep, Boğa, Aslan, Kova, Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunda ise Mars ve Plüto transiti hangi evinizdeyse hayatınızın o alanlarına lütfen dikkat edin.

Yükselen Koç (6, 8, 10, 11.ev Dikkat, 1.ev Süper)
Yükselen Boğa (5, 7, 9, 10.ev Dikkat, 12.ev Süper)
Yükselen İkizler (4, 6, 8, 9.ev Dikkat, 11.ev Süper)
Yükselen Yengeç (3, 5, 7, 8.ev Dikkat, 10.ev Süper)
Yükselen Aslan (2, 4, 6, 7.ev Dikkat, 9.ev Süper)
Yükselen Başak (1, 3, 5, 6.ev Dikkat, 8.ev Süper)
Yükselen Terazi (12, 2, 4, 5.ev Dikkat, 7.ev Süper)
Yükselen Akrep (11, 1, 3, 4.ev Dikkat, 6.ev Süper)
Yükselen Yay (10, 12, 2, 3.ev Dikkat, 5.ev Süper)
Yükselen Oğlak (9, 11, 1, 2.ev Dikkat, 4.ev Süper)
Yükselen Kova (8, 10, 12, 1.ev Dikkat, 3.ev Süper)
Yükselen Balık (7, 9, 11, 12.ev Dikkat, 2.ev Süper)

Yükselen burcunuz (daha kesinleştirilmiş yeni düzenlemesi ile) ve Detay yazının en altındadır.

Burçlar ve genel olarak simgeledikleri
Koç burcunu simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler.
Boğa burcunu simgeleyen şeyler: Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar.
İkizler burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konular, komşu ülkeler.
Yengeç burcunu simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular.
Aslan burcunu simgeleyen şeyler: Nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs)
Başak burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar.
Terazi burcunu simgeleyen şeyler: Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler.
Akrep burcunu simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs)
Yay burcunu simgeleyen şeyler: Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular.
Oğlak burcunu simgeleyen şeyler: Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler.
Kova burcunu simgeleyen şeyler: Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular.
Balık burcunu simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletler, hayırsever kişi ve gruplar, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalar.

15 - 21 Şubat 2016 Haftalık burç astroloji detay;

Aşağıda etkileri en çok hissedilecek transitler baz alınmıştır !
 
Olumsuz Transitler
Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova burcunu kötü etkileyen transit: 20 Şubat Ay
20 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Başak, İkizler, Yay, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 15 Şubat Jüpiter
15 Şubat Jüpiteri sembolize eden Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular, abartılı, sorumsuz ve fanatik kişiler Başak, İkizler, Yay, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Akrep, Boğa, İkizler, Yay burcunu kötü etkileyen transit: 16, 17, 18, 20, 21 Şubat Mars
16, 17, 18, 20, 21 Şubat Marsı sembolize eden Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, öfkeli, kavgacı ve saldırgan kişiler Akrep, Boğa, İkizler, Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık burcunu (Bütün burçları) kötü etkileyen transit: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Şubat Venüs
Bütün bir hafta Venüsü sembolize eden Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler bütün burçları sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 17, 18, 20, 21 Şubat Plüto
17, 18, 20, 21 Şubat Plütonu sembolize eden Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, kıskanç, manipüle eden, ölümcül ve yok edici kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 15, 16, 17, 18 Şubat Güneş
15, 16, 17, 18 Şubat Güneşi sembolize eden Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), egoist ve baskın kişiler Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak burcunu kötü etkileyen transit: 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Merkür
15, 16, 17, 18, 19 Şubat Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Kova, Boğa, Aslan, Akrep burcunu kötü etkileyen transit: 20 Şubat Merkür
20 Şubat Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler Kova, Boğa, Aslan, Akrep burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.
 
Olumlu Transitler
Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu iyi etkileyen transit: 17, 19, 20 Şubat Uranüs
17, 19, 20 Şubat Uranüsü sembolize eden Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgün, özgür ve bağımsız kişiler Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 16 Şubat Ay
16 Şubat Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak burcunu iyi etkileyen transit: 15 Şubat Jüpiter
15 Şubat Jüpiteri sembolize eden Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular, uzun yolculuklar, iyimser, cömert ve idealist kişiler Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.
 
Gezegenlerin akışı her ne kadar böyle olsa da biz insanlar akıl ve irademizle olayların akışını değiştirebiliriz işte bu yüzden "Tanrım bana değiştirebileceklerim için güç, değiştiremeyeceklerim için sabır ama en önemlisi ikisinin arsındaki farkı anlayabilmem için akıl ver." Çin tapınak yazısı

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan başlıklar
04 ve 06 Şubat önemli günlerden demiştik.

04 Şubat Anayasa Uzlaşma Komisyonu ilk kez toplanıyor. 1982 Anayasası 34 yıl sonra değişiyor. Tarihi adım bugün Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın yaptığı konuşmayla atıldı. (Satürn ve Uranüsün Yay burcunu olumlu etkilemesine örnek olay. Yay burcu hukuk ve yasaları sembolize eder.) (http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/02/04/34-yil-sonra-tarihi-adim-atildi)

04 Şubat Suriye'de kritik gelişme: Ana koridor kapandı! (04 ve 06 Şubat için önemli günler demiştik. Suriye'de kritik bir gelişme oldu. Türkiyenin Haleple bağlantısını sağlayan koridor kapandı. Terazi burcu olan Suriyenin Venüsden aldığı olumsuz etkiye örnek olay. Venüsden olumlu etki alan Işid, İran, ve Esada Suriyenin dikkat etmesi gerekebilir demiştik.) (http://www.haber7.com/ortadogu/haber/1779861-suriyede-kritik-gelisme-ana-koridor-kapandi)

04 Şubat Ve ilk gruplar Türkiye sınırında. Suriye ordusunun Rus savaş uçaklarının desteğiyle Halep'i vurmasının ardından binlerce kişi Türkiye'ye doğru geliyor. (http://www.milliyet.com.tr/halep-ve-azez-den-kacan-binlerce-gundem-2189488/)

06 Şubat Tayvan'da 6,4 büyüklüğünde deprem. (Kova burcunda düşük katsayıdaki Güneşin 90 derecesinde olan Akrep burcunu da olumsuz etkilemesine örnek olay. Akrep burcu yer altını ve fay hatlarını sembolize etmektedir. Ayrıca Tayvan 01 Ocak 1912'de kurulmuş olup Natal Güneşi Oğlak burcundadır ve PLütondan yıkıcı etki almaktadır.) (http://www.milliyet.com.tr/tayvan-da-6-4-buyuklugunde-deprem/dunya/detay/2190288/default.htm)

06 Şubat Kuzey Kore uzun menzilli füze fırlattı. (09 Eylül 1948 yılında kurulan K.Korenin Natal Güneşi Başak Natal Marsı Akrep olup 06 ve 07 Şubat günleri Akrep burcundaki Mars transitinden olumlu etki almaktaydı.) (http://www.sozcu.com.tr/2016/dunya/kuzey-kore-uzun-menzilli-fuze-firlatti-1079102/)

Yükselen Burçlara göre Yorum

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 15 - 21 Şubat haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yaptığımız yorumlar sadece bir Tahmin niteliğindedir. Şüphesiz geleceği bir tek her şeyi yoktan var eden (EL-Halik) Allah bilir !

Yorumlarımızda belirttiğimiz gezegenlerin iyi yada kötü konumları sadece Retro (Geri) hareketleri değil diğer gezegenlerden aldıkları olumlu yada olumsuz açıların toplamını kapsamaktadır. Bir gezegenin Retro yapması olumsuz bir durumdur ama diğer gezegenlerden aldığı açılar da hesaba katılmalıdır. Bu yüzden gezegenin durumunu değerlendirirken Retro tek başına bir kriter olamaz.

Yükselen Koç (6, 8, 10, 11.ev Dikkat, 1.ev Süper)
1.ev (Koç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 1.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Boğa)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.

3.ev (İkizler)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Yengeç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Ay Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Aslan)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 5.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Başak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 6.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 6.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

7.ev (Terazi)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Akrep)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 8.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Plüto Yay olanlar Süper.

9.ev (Yay)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Oğlak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Satürn Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 10.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

11.ev (Kova)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 11.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 11.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Balık)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 3.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Yükselen Boğa (5, 7, 9, 10.ev Dikkat, 12.ev Süper)
1.ev (Boğa)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Mars Yay olanlar Süper.

2.ev (İkizler)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Yengeç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Aslan)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 4.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Başak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 5.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 5.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

6.ev (Terazi)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Akrep)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 7.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.

8.ev (Yay)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Oğlak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 9.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

10.ev (Kova)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 10.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 10.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Balık)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

12.ev (Koç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 2.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 12.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen İkizler (4, 6, 8, 9.ev Dikkat, 11.ev Süper)
1.ev (İkizler)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Yengeç)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Aslan)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 3.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Başak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 4.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 4.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

5.ev (Terazi)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Akrep)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 6.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.

7.ev (Yay)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Oğlak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Plüto Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 8.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

9.ev (Kova)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 9.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 9.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Balık)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

11.ev (Koç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 1.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 11.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Boğa)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Neptün Yay olanlar Süper.

Yükselen Yengeç (3, 5, 7, 8.ev Dikkat, 10.ev Süper)
1.ev (Yengeç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Mars Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Aslan)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 2.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Başak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 3.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 3.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

4.ev (Terazi)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Akrep)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 5.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Güneş Yay olanlar Süper.

6.ev (Yay)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Oğlak)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 7.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

8.ev (Kova)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 8.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 8.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Balık)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

10.ev (Koç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 12.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 10.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Boğa)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yay olanlar Süper.

12.ev (İkizler)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Aslan (2, 4, 6, 7.ev Dikkat, 9.ev Süper)
1.ev (Aslan)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 1.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Başak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 2.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 2.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

3.ev (Terazi)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Akrep)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 4.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Ay Yay olanlar Süper.

5.ev (Yay)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Oğlak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 6.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

7.ev (Kova)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 7.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 7.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Balık)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

9.ev (Koç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 11.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 9.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Boğa)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Satürn Yay olanlar Süper.

11.ev (İkizler)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Yengeç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Neptün Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Başak (1, 3, 5, 6.ev Dikkat, 8.ev Süper)
1.ev (Başak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 1.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 1.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

2.ev (Terazi)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Akrep)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 3.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.

4.ev (Yay)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Oğlak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Güneş Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 5.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

6.ev (Kova)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 6.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 6.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Balık)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

8.ev (Koç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 8.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Boğa)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Süper.

10.ev (İkizler)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Yengeç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Aslan)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 10.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 12.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Terazi (12, 2, 4, 5.ev Dikkat, 7.ev Süper)
1.ev (Terazi)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Akrep)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 2.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.

3.ev (Yay)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Oğlak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Ay Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 4.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

5.ev (Kova)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 5.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 5.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Balık)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

7.ev (Koç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 7.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Boğa)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Plüto Yay olanlar Süper.

9.ev (İkizler)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Yengeç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Satürn Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Aslan)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 11.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Başak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 9.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 12.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 12.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Yükselen Akrep (11, 1, 3, 4.ev Dikkat, 6.ev Süper)
1.ev (Akrep)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 1.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Mars Yay olanlar Süper.

2.ev (Yay)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Oğlak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 3.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

4.ev (Kova)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 4.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 4.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Balık)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

6.ev (Koç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 6.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Boğa)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.

8.ev (İkizler)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Yengeç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Aslan)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 10.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Başak)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 11.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 11.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

12.ev (Terazi)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 8.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Yay (10, 12, 2, 3.ev Dikkat, 5.ev Süper)
1.ev (Yay)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Mars Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Oğlak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 2.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

3.ev (Kova)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 3.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 3.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Balık)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

5.ev (Koç)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 5.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Boğa)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.

7.ev (İkizler)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Yengeç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Plüto Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Aslan)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 9.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Başak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 10.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 10.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

11.ev (Terazi)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 7.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Akrep)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 12.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Neptün Yay olanlar Süper.

Yükselen Oğlak (9, 11, 1, 2.ev Dikkat, 4.ev Süper)
1.ev (Oğlak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Mars Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 1.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

2.ev (Kova)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 2.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 2.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Balık)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

4.ev (Koç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Ay Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 4.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Boğa)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Güneş Yay olanlar Süper.

6.ev (İkizler)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Yengeç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularındaa
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Venüs Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Aslan)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 8.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Başak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 9.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 9.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

10.ev (Terazi)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Akrep)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 11.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yay olanlar Süper.

12.ev (Yay)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 6.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Kova (8, 10, 12, 1.ev Dikkat, 3.ev Süper)
1.ev (Kova)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 1.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 1.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Balık)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

3.ev (Koç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 3.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Boğa)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Ay Yay olanlar Süper.

5.ev (İkizler)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Yengeç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Aslan)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 7.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Başak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 8.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 8.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

9.ev (Terazi)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Akrep)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 10.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Satürn Yay olanlar Süper.

11.ev (Yay)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 5.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 10.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Oğlak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Neptün Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 12.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

Yükselen Balık (7, 9, 11, 12.ev Dikkat, 2.ev Süper)
1.ev (Balık)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

2.ev (Koç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 2.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Boğa)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Ay Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Ay Yay olanlar Süper.

4.ev (İkizler)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.

Ay 16 Şubat (+4) süper: Duygulu, duyarlı, sezgili, anıları hafızasında iyi tutan, besleyen, üreten, anaç, kendini koruyan, aile/anne/ev yönelimli, hassas, ruhsal, yurtsever, anlayışlı, uyum sağlayan kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Ay dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

5.ev (Yengeç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Merkür Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Aslan)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Süper.

Ay 20 Şubat (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Aslan, Yengeç, Oğlak, Kova olanlar 6.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

7.ev (Başak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlara olumsuz, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlara olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar 7.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir. Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar 7.evdeki Jüpiter dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

8.ev (Terazi)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Akrep)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Merkür 20 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Saldırgan, öfkeli, dürtüsel, zorlayan, sabırsız, bildiğini okuyan, vahşi, tehditkar, zalim, sadist, kaba, düşüncesiz, kavgacı, iş birliği yapmayan, hoşgörüsüz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yeni girişimler, başlangıçlar, girişken kişiler, güvenlik birimlerinden kişiler, Güneşi yada Marsı Koç burcunda olanlar. Marsın yönettiği burç olan Koç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Koç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Yay olanlar 9.evdeki Mars hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Satürn Yay olanlar Süper.

10.ev (Yay)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Süper.
Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Mars 16, 17,18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 9.evdeki Marsdan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Koç olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

11.ev (Oğlak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Merkür 15, 16, 17, 18, 19 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 15 Şubat (+/-4) süper: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan süper etki. Natal Neptün Yay olanlar Süper.
Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Plüto 17, 18, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 11.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

12.ev (Kova)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 15, 16, 17, 18 Şubat (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Balık olanlar 12.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Ay 16 Şubat (+4) süper: 4.evdeki Ay.dan yansıyan süper etki. Natal Mars Yengeç olanlar Süper.
Ay 20 Şubat (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.

Merkür 15, 16, 17, 18, 19, 20 Şubat (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 15, 16, 17, 18, 19 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar ile 20 Şubat Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa, Aslan, Akrep olanlar 12.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 15, 16 Şubat (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Venüs 17, 18, 19, 20, 21 Şubat (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Uranüs 17, 19 Şubat (+4), 20 Şubat (+3) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.


  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Dikkat ! 10 - 24 Temmuz 2019 Kaostan da Öte !

10 Temmuz 2019 -23 katsayısıyla Kaosdan da öte bir tarih olabilir. Bu tahminler transitlere (gezegenler) göre yapılmaktadır. Çeşitli ta...