3 Ocak 2016 Pazar

11 - 17 Ocak 2016 Haftalık burç astroloji: 16 Ocak Güneş, Merkür ve Plütona Dikkat !

Bütün bir hafta boyunca Güneş ve Merkür Oğlak burcunda düşük katsayıda seyredecek. Hafta sonu yani 16 ile 17 Ocak günlerinde Plütonun da katsayısı düşüp Güneş ve Merküre eşlik edecek. 16, 17 Ocak günlerinde Güneş, Merkür ve Plütonun olumsuz etkisinden en çok Oğlak, Koç, Yengeç ve Terazi burcunu sembolize eden şeyler etkilenebilir. Bilhassa 16 Ocak günü Güneşin katsayısı -2 olup haftanın en düşük katsayıdaki göksel objesi ünvanını alacaktır. 16 ve 17 Ocak günlerinde Güneşin olumsuz tarafını sembolize eden baskın ve egoist kişilere, Merkürün Olumsuz tarafını sembolize eden kurnaz kişilere, Plütonun olumsuz tarafını sembolize eden ölümcül ve yıkıcı kişilere dikkat edilmesi gerekebilir. Bu durumdan en çok Oğlak burcunu sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimleri, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konular yada siyasetçiler olumsuz etkiler alabilir. Kişisel haritamızda Güneş, Merkür ve PLüto hangi evlere geliyorsa bunun etkilerini hayatımızın o alanında hissedebiliriz. (Ocak 2016 burç) (Ocak 2016)

16 - 17 Ocak günleri CHP'nin olağan kurultayı yapılacak. CHP'yi yöneten Kemal Kılıçdaroğlu'nun Güneşi Yay Marsı Oğlak burcunda olduğundan Merkür ve Plütondan kısmi Güneşden ise tam olarak olumsuz etkiler alabilir. 17 Ocak günü ise ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden Türkiye'ye gelecek. Çok enteresandır ki, Joe Biden (20 Kasım 1942) tam bir Akrep burcu yani Natal Güneşi ve Marsı her ikisi de Akrep burcunda ve tam da bu günde Akrep burcunun yöneticisi Plüton transitinin katsayısı düşük olacağından Joe Biden'ın Natal Güneş ve Marsının katsayısını da düşürmektedir. Joe Biden 16 ve 17 Ocak günlerinde Akrep burcunun olumsuz özelliklerini dışına yansıtabilir. Yani bu günlerde Oğlak, Koç, Yengeç ve Terazi burcunu sembolize eden şeylere karşı biraz katı olabilir. Türkiye'nin Natal Marsı Terazi olduğundan bu katılıktan Türkiyenin askeri konuları da nasibini alabilir. Ayrıca Güneşi ve Marsı Terazi olan Suriye, Güneşi Yengeç Marsı Koç olan Irak, Güneşi Koç olan Işid ve İran da Akrep burcunu sembolize eden Plütondan olumsuz etkiler alabilirler. Türkiyenin Natal Güneşi de Akrep burcunda olduğundan Natal Güneşi sembolize eden ülkenin nüfuzlu kişileri, gençleri de 16 ve 17 Ocak günleri biraz yıkıcı olabilirler. Bu durum ülkenin Natal Marsı Terazi olduğundan ülkenin asker, polis ve güvenlik birimlerini olumsuz etkileyebilir. Bu durum içsel bir çatışmaya da işaret edebilir. (haftalık burç) (2016 Ocak burç)

12 Ocak Salı günü ise Uranüs Koç (+6) burcunda süper bir konumda olacaktır. Bu durumdan başta Koç burçları olmak üzere İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burçları da nasibini alabilir. 12 Ocak günü Uranüsün olumlu sıfatlarından olan kaşiflik, yeni şeyler keşfetmek, özgün çalışmalar Koç burcunu sembolize eden askeri konuları olumlu etkileyebilir. Bu durum İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişimi, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konuları, Aslan burcunu sembolize eden nüfuzlu kişileri, spekülatif konuları (Borsa, altın, döviz, vs), Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konuları, Yay burcunu sembolize eden yabancı ülke ve kültürlerle ilgili konuları, hukuk ve yasaları, Oğlak burcunu sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahibi kişileri, Kova burcunu sembolize eden bilimsel konuları, özgürlükçü kişileri çok olumlu etkileyebilir. (haftalık astroloji) (2016 haftalık burç)

12 Ocak günü
Uranüsden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar)
Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, İngiltere, Türkiye, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suriye, Makedonya, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Çin, İsrail, Filistin, Suudi Arabistan, Kuveyt, Irak, Lübnan, Mısır, Nijerya, Afganistan, Tunus, Libya / NATO, IMF, FED, BM / CHP, HDP, AKP / PKK / Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, PYD Başkanı Salih Müslim, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani

16 Ocak günü
Güneşden olumsuz etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar)
Amerika, Rusya, Çin, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Suriye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Irak, Suudi Arabistan, Afganistan, Mısır, Lübnan, Libya, Kuveyt, Nijerya / HDP, AKP / IMF, FED, NATO / PKK / Kemal Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Türkmenistan Başkanı Muhammedov

16 Ocak günü
Güneşden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Balık olanlar)
Işid, İran, Yemen, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Belçika / PYD, DHKP-C / Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Devlet Bahçeli

- 16 Ocak günü Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere karşı dikkat etmek zorunda kalabilirler. Örneğin Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, Suriye gibi belli başlı ülkeler Işide karşı dikkat etmek zorunda kalabilirler. Yada Rusya Ukraynaya karşı dikkat etmek zorunda kalabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Ocak astroloji) (haftalık burç)
 
16 Ocak günü
Merkür ve Plütondan olumsuz etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Suriye, Irak, Nijerya / IMF, FED, NATO

16 Ocak günü
Merkür ve Plütondan olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)
Belçika, Işid, İran, Yemen, İtalya, KKTC, Ermenistan, Türkmenistan, Arnavutluk, Ukrayna, Japonya, Kuzey Kore / MHP / AB / PYD, DHKP-C / Yunanistan Başbakanı Çipras, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Obama, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Suriye Başkanı Esad, Devlet Bahçeli

- 16 Ocak günü Merkür ve Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler Merkür ve Plütondan olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere karşı dikkatli olmaları gerekebilir. Örneğin Suriye, Irak ve NATO Işide karşı dikkat etmesi gerekebilir. Suriye Başkanı Esad'ın da kendi ülkesi Suriyeye yada NATO'ya karşı kurnaz ve yıkıcı olması beklenebilir. Obama yada ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın da Suriye veya Irak'a karşı katı olma olasılığı mevcuttur. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (2016 Ocak burç) (haftalık astroloji)

16 Ocak günü bir tek Güneşin katsayısı -2 olduğundan Güneşi tek başına ele aldık. Merkür ve Plütonun katsayısı aynı yani -1 olduğundan Merkür ve Plütonu birlikte ele aldık.

Geçen haftalarda çıkan önemli yorumlarımız: 28 Aralık haftası için yaptığımız yorumlarda 30 Aralık günü için Ay Başakda süper olup Boğa, İkizler, Akrep ve Yay burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir demiştik. Gerçekten de 30 Aralık günü bilhassa para konularında çok olumlu adımlar atıldı. Asgari ücret 1300 TL oldu. Rusya Ekonomi Bakanından yumuşama sinyalleri geldi. Bütün bir hafta Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilerin Jüpiterden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişileri olumsuz etkileme olasılığını yazmıştık. Gerçekten de Jüpiterden olumlu etki alan Rusya 01 Ocak günü Jüpiterden olumsuz etki alan NATO'ya karşı flaş bir hamle yaptı. 02 Ocak günü ise Marsdan olumlu etki alan İran Marsdan olumsuz etki alan Suudi Arabistanı olumsuz etkilemeye başladı. (2016 haftalık burç) (Ocak astroloji)

Yükselen Koç (9 ve 10.ev Dikkat, 12 Ocak 1.ev Süper)
Yükselen Boğa (8 ve 9.ev Dikkat, 12 Ocak 12.ev Süper)
Yükselen İkizler (7 ve 8.ev Dikkat, 12 Ocak 11.ev Süper)
Yükselen Yengeç (6 ve 7.ev Dikkat, 12 Ocak 10.ev Süper)
Yükselen Aslan (5 ve 6.ev Dikkat, 12 Ocak 9.ev Süper)
Yükselen Başak (4 ve 5.ev Dikkat, 12 Ocak 8.ev Süper)
Yükselen Terazi (3 ve 4.ev Dikkat, 12 Ocak 7.ev Süper)
Yükselen Akrep (2 ve 3.ev Dikkat, 12 Ocak 6.ev Süper)
Yükselen Yay (1 ve 2.ev Dikkat, 12 Ocak 5.ev Süper)
Yükselen Oğlak (12 ve 1.ev Dikkat, 12 Ocak 4.ev Süper)
Yükselen Kova (11 ve 12.ev Dikkat, 12 Ocak 3.ev Süper)
Yükselen Balık (10 ve 11.ev Dikkat, 12 Ocak 2.ev Süper)

Yükselen burcunuz (daha kesinleştirilmiş yeni düzenlemesi ile) ve Detay yazının en altındadır.

Burçlar ve genel olarak simgeledikleri
Koç burcunu simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler.
Boğa burcunu simgeleyen şeyler: Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar.
İkizler burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konular, komşu ülkeler.
Yengeç burcunu simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular.
Aslan burcunu simgeleyen şeyler: Nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs)
Başak burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar.
Terazi burcunu simgeleyen şeyler: Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler.
Akrep burcunu simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs)
Yay burcunu simgeleyen şeyler: Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular.
Oğlak burcunu simgeleyen şeyler: Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler.
Kova burcunu simgeleyen şeyler: Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular.
Balık burcunu simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletler, hayırsever kişi ve gruplar, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalar.

11 - 17 Ocak 2016 Haftalık burç astroloji detay;

Aşağıda etkileri en çok hissedilecek transitler baz alınmıştır !
 
Olumsuz Transitler
Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 15 Ocak Ay
15 Ocak Ay.ı sembolize eden Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, aşırı duyarlı kişiler, dalgalanmalar Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 11, 12 Ocak Jüpiter
11, 12 Ocak Jüpiteri sembolize eden Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular, abartılı, sorumsuz ve fanatik kişiler Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 17 Ocak Venüs
17 Ocak Venüsü sembolize eden Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, talepkar, ağırkanlı ve kararsız kişiler Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 11, 12 Ocak Güneş
11, 12 Ocak Güneşi sembolize eden Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), egoist ve baskın kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova burcunu kötü etkileyen transit: 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Güneş
13, 14, 15, 16, 17 Ocak Güneşi sembolize eden Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, gençler, spekülatif konular (Borsa, döviz, altın, vs), egoist ve baskın kişiler Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova burcunu kötü etkileyen transit: 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Merkür
11, 12, 13, 14, 15 Ocak Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 16, 17 Ocak Merkür
16, 17 Ocak Merkürü sembolize eden Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu kötü etkileyen transit: 16, 17 Ocak Plüto
16, 17 Ocak Plütonu sembolize eden Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları, kıskanç, manipüle eden, ölümcül ve yok edici kişiler Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir.
 
Olumlu Transitler
Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu iyi etkileyen transit: 12 Ocak Uranüs
12 Ocak Uranüsü sembolize eden Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgün, özgür ve bağımsız kişiler Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.

Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 16 Ocak Satürn
16 Ocak Satürnü sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, güvenilir, tedbirli ve disiplinli kişiler Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumlu etkileyebilir.
 
Gezegenlerin akışı her ne kadar böyle olsa da biz insanlar akıl ve irademizle olayların akışını değiştirebiliriz işte bu yüzden "Tanrım bana değiştirebileceklerim için güç, değiştiremeyeceklerim için sabır ama en önemlisi ikisinin arsındaki farkı anlayabilmem için akıl ver." Çin tapınak yazısı

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızdan başlıklar
30 Aralık Rusyadan Yumuşama sinyali. Rusya Ekonomi Bakanı Aleksey Ulyukayev, Türkiye’nin Rusya için önemli ticaret ortaklarından birisi olmaya devam ettiğini ve Moskova’nın Türk ve Rus firmalar ve vatandaşlar için sorun yaratmak gibi bir niyetinin olmadığını söyledi. (http://www.milliyet.com.tr/yumusama-sinyali/ekonomi/detay/2171466/default.htm)

01 Ocak Rusya'dan flaş NATO hamlesi! Rus lider Putin, NATO'nun genişlemesini ulusal güvenliğe tehdit olarak niteleyen yeni Ulusal Güvenlik Strateji Belgesi'ni imzaladı. (Bütün bir hafta Başak burcundaki Jüpiterden olumlu etki alan Rusyanın Jüpiterden olumsuz etki alan Nato'Yu olumsuz etkilemesine örnek olay. Çünkü Rusyanın Marsı Kovada Natonun Güneşi ve Marsı Koçda. 28 Aralık haftası için yaptığımız yorumlarda belirtmiştik. http://blog.milliyet.com.tr/28---03-ocak-2016-haftalik-burc-astroloji--30-aralik-ay-basak-ta-super-/Blog/?BlogNo=517666) (http://www.milliyet.com.tr/rusya-dan-flas-nato-hamlesi-/dunya/detay/2172675/default.htm)

02 Ocak İran’dan tehtit gibi açıklama. İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Jaber Ansari, Şii din adamı Nimr al-Nimr’ın idam edilmesinin Suudi Arabistan’a pahalıya mal olacağını söyledi. (28 Aralık haftası için yaptığımız yorumlarda bütün bir hafta Marsdan olumlu etki alan İranın Marsdan olumsuz etki alan grupta olan Suudi Arabistanı olumsuz etkileyebileceğini belirtmiştik.)
(http://www.milliyet.com.tr/iran-dan-tehtid-gibi-aciklama/dunya/detay/2172935/default.htm)
 
03 Ocak için Ay, Mars, Merkür ve Jüpiterin katsayısı düşük olduğundan haftanın en yoğun günü olabileceğini söylemiştik. Gerçekten de;

03 Ocak İran-Suudi Arabistan... İpler gerildi. İran'da Tahran'daki Suudi Arabistan büyükelçiliği ve İran’ın en büyük ikinci şehri Meşhet'te konsolosluk ateşe verilmişti. İran ve Suudi Arabistan arasındaki sert restleşmeden sonra tansiyon yüksek. Farklı ülkelerden de açıklamalar peş peşe geliyor... İran dini lideri Hamaney'den sert tepki geldi. BAE, İran'a nota verdi. (İran hukuk ve yasaları sembolize eden Jüpiterden olumsuz etki almakta ve Suudi arabistan ise öfke ve saldırıları sembolize eden Marsdan olumsuz etki almakta. 28 Aralıkta verdiğimiz Mars ve Jüpiter tablolarında İran ve Suudi Arabistanın restleşme olasılığını yazmıştık.) (http://www.milliyet.com.tr/iran-suudi-arabistan-ipler/dunya/detay/2173322/default.htm)
 
03 Ocak Hindistan’da 6.8 büyüklüğünde deprem. (Terazi burcunun son derecesinde (29.52) düşük katsayıdaki Marsın Akrep burcunu olumsuz etkilemesine örnek olay. Mars Akrep burcuna çok yakın olduğundan Akrep burcunu sembolize yer altındaki fay hatlarını da olumsuz etkilemektedir.) (http://www.sozcu.com.tr/2016/dunya/hindistanda-6-8-buyuklugunde-deprem-1028294/)

Yükselen Burçlara göre Yorum

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 11 - 17 Ocak haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yaptığımız yorumlar sadece bir Tahmin niteliğindedir. Şüphesiz geleceği bir tek her şeyi yoktan var eden Allah bilir !

Yorumlarımızda belirttiğimiz gezegenlerin iyi yada kötü konumları sadece Retro (Geri) hareketleri değil diğer gezegenlerden aldıkları olumlu yada olumsuz açıların toplamını kapsamaktadır. Bir gezegenin Retro yapması olumsuz bir durumdur ama diğer gezegenlerden aldığı açılar da hesaba katılmalıdır. Bu yüzden gezegenin durumunu değerlendirirken Retro tek başına bir kriter olamaz.

Yükselen Koç (9 ve 10.ev Dikkat, 12 Ocak 1.ev Süper)
1.ev (Koç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 1.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Boğa)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

3.ev (İkizler)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Yengeç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Aslan)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Başak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 6.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

7.ev (Terazi)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Akrep)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

9.ev (Yay)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 9.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Oğlak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 10.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 10.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 10.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 10.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 10.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

11.ev (Kova)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 1.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Balık)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 9.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Yükselen Boğa (8 ve 9.ev Dikkat, 12 Ocak 12.ev Süper)
1.ev (Boğa)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.

2.ev (İkizler)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Yengeç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Aslan)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Başak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 5.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

6.ev (Terazi)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Akrep)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

8.ev (Yay)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 8.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Oğlak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 9.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 9.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 9.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 9.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 9.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

10.ev (Kova)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 12.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Balık)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

12.ev (Koç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 8.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 12.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen İkizler (7 ve 8.ev Dikkat, 12 Ocak 11.ev Süper)
1.ev (İkizler)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Yengeç)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Aslan)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Başak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 4.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

5.ev (Terazi)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Akrep)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

7.ev (Yay)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 7.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Oğlak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 8.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 8.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 8.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 8.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 8.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

9.ev (Kova)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 11.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Balık)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

11.ev (Koç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 7.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 11.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Boğa)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Yükselen Yengeç (6 ve 7.ev Dikkat, 12 Ocak 10.ev Süper)
1.ev (Yengeç)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Aslan)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Başak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 3.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

4.ev (Terazi)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Akrep)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

6.ev (Yay)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 6.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Oğlak)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 7.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 7.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 7.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 7.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 7.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

8.ev (Kova)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Balık)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

10.ev (Koç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 10.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Boğa)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

12.ev (İkizler)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 6.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 10.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Aslan (5 ve 6.ev Dikkat, 12 Ocak 9.ev Süper)
1.ev (Aslan)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Başak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 2.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

3.ev (Terazi)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Akrep)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

5.ev (Yay)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 5.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Oğlak)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 6.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 6.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 6.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 6.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 6.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

7.ev (Kova)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Balık)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

9.ev (Koç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 9.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 9.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Boğa)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

11.ev (İkizler)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 5.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Yengeç)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 9.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Başak (4 ve 5.ev Dikkat, 12 Ocak 8.ev Süper)
1.ev (Başak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 1.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

2.ev (Terazi)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Akrep)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

4.ev (Yay)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 4.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Oğlak)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 5.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 5.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 5.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 5.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 5.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

6.ev (Kova)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Balık)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

8.ev (Koç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 8.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 8.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Boğa)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

10.ev (İkizler)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Yengeç)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Aslan)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 4.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 8.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Terazi (3 ve 4.ev Dikkat, 12 Ocak 7.ev Süper)
1.ev (Terazi)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat.

2.ev (Akrep)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

3.ev (Yay)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 3.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Oğlak)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 4.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 4.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 4.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 4.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 4.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

5.ev (Kova)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Balık)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

7.ev (Koç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 7.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 7.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Boğa)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.

9.ev (İkizler)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Yengeç)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Aslan)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 7.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Başak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 12.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 3.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.

Yükselen Akrep (2 ve 3.ev Dikkat, 12 Ocak 6.ev Süper)
1.ev (Akrep)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.

2.ev (Yay)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 2.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Oğlak)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 3.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 3.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 3.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 3.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 3.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

4.ev (Kova)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Balık)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

6.ev (Koç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 6.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 6.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Boğa)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.

8.ev (İkizler)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Yengeç)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Aslan)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Başak)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 11.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.

12.ev (Terazi)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 6.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 2.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 6.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat.

Yükselen Yay (1 ve 2.ev Dikkat, 12 Ocak 5.ev Süper)
1.ev (Yay)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 1.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 1.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Oğlak)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 2.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 2.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 2.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 2.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 2.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

3.ev (Kova)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

4.ev (Balık)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

5.ev (Koç)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 5.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Güneş Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 5.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Boğa)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

7.ev (İkizler)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Yengeç)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Aslan)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.

10.ev (Başak)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 10.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.

11.ev (Terazi)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 5.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 1.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 5.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat.

12.ev (Akrep)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.

Yükselen Oğlak (12 ve 1.ev Dikkat, 12 Ocak 4.ev Süper)
1.ev (Oğlak)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 1.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 1.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 1.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 1.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Mars Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 1.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

2.ev (Kova)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

3.ev (Balık)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

4.ev (Koç)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Ay İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 4.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Ay Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 4.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Ay Akrep olanlar Dikkat.

5.ev (Boğa)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.

6.ev (İkizler)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Yengeç)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

8.ev (Aslan)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.

9.ev (Başak)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 9.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.

10.ev (Terazi)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Satürn İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 12.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Akrep olanlar Dikkat.

11.ev (Akrep)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 9.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.

12.ev (Yay)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 1.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 4.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 12.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 12.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 4.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Yükselen Kova (11 ve 12.ev Dikkat, 12 Ocak 3.ev Süper)
1.ev (Kova)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Mars Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Mars İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Mars Kova olanlar Süper.

2.ev (Balık)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

3.ev (Koç)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 3.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Merkür Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 3.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

4.ev (Boğa)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Ay Yay olanlar Dikkat.

5.ev (İkizler)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Güneş Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.

6.ev (Yengeç)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Akrep olanlar Dikkat.

7.ev (Aslan)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Venüs Kova olanlar Süper.

8.ev (Başak)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 8.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.

9.ev (Terazi)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 11.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Jüpiter Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Akrep olanlar Dikkat.

10.ev (Akrep)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yay olanlar Dikkat.

11.ev (Yay)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 12.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 3.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 11.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 11.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

12.ev (Oğlak)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 12.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 12.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 12.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 12.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 8.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 3.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Neptün Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 12.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

Yükselen Balık (10 ve 11.ev Dikkat, 12 Ocak 2.ev Süper)
1.ev (Balık)
Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Mars Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Mars Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Mars Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Mars Oğlak olanlar Süper.

2.ev (Koç)
Para, maddi-manevi kaynaklarınız, mal-mülk konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Venüs İkizler/Başak olanlar Dikkat.

Ay 15 Ocak (-1) kötü: Ruh haline göre davranan, bağımlı, değişken, aşırı duyarlı, güvensiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Anne, ev, aile, kadın, gayrimenkul konuları, ev içi işler, besleyen büyüten kişiler, yemek ve beslenme, güvenlik işiyle uğraşanlar, üretim işiyle uğraşanlar, vatani konular, Güneşi yada Marsı Yengeç burcunda olanlar. Ay.ın yönettiği burç olan Yengeç burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık olanlar 2.evdeki Ay hayat enerjinize zarar verebilir.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: Objektif, insancıl, bağımsızlığına düşkün, özgün, özgür, kaşif kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konular, devrimci kişiler, bilimle uğraşan kişiler, özgürlükçü ve hümanist kişiler, Güneşi yada Marsı Kova burcunda olanlar. Uranüsün yönettiği burç olan Kova burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Kova olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar 2.evdeki Uranüs dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Akrep olanlar Dikkat.

3.ev (Boğa)
İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yay olanlar Dikkat.

4.ev (İkizler)
Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Ay Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Ay Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Ay Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Ay Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Ay Kova olanlar Süper.

5.ev (Yengeç)
Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Güneş İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Güneş Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Güneş Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Güneş Akrep olanlar Dikkat.

6.ev (Aslan)
Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları, ev hayvanları konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Merkür Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Merkür İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Merkür Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Merkür Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Merkür Kova olanlar Süper.

7.ev (Başak)
Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Venüs Yengeç olanlar Dikkat.
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Venüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.

Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: Patavatsız, kaba, savurgan, abartılı, ziyankar, aşırı güvenen, tembel, işi başkalarına bırakan, sorumsuz, ukala, fanatik kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yüksek öğrenimle ilgili kişi ve konular, hukuk ve yasalarla ilgili kişi ve konular, yabancı ülke, şehir ve kültürlerle ilgili kişi ve konular, uzun yolculuklarla ilgili kişi ve konular, din, inanç ve felsefeyle ilgili kişi ve konular, Güneşi yada Marsı Yay burcunda olanlar. Jüpiterin yönettiği burç olan Yay burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Venüs Yay olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Başak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 7.evdeki Jüpiter hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Venüs Oğlak olanlar Süper.

8.ev (Terazi)
Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Plüto İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yengeç olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Plüto Yay olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Plüto Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Plüto Kova olanlar Süper.
Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Plütondan yansıyan kötü etki. Natal Plüto Akrep olanlar Dikkat.

9.ev (Akrep)
Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, din, felsefe ve inançlar konularında
Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Jüpiter Yay olanlar Dikkat.

10.ev (Yay)
Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Satürn Aslan olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Satürn Yengeç olanlar Dikkat.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: Ağırkanlı, maddeci, güzelliğe ve rahatına düşkün, tensel, güvence isteyen, kendi isteklerine düşkün, açgözlü, talepkar, üşengeç, iradesiz, nefse ve zevke düşkün, kararsız kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Mal-mülk, parasal konular, harcama-kazanma tarzınız, ikili ilişkiler (eş, ortak, partner, vs), rakipler, adli davalar, danışmanlar, arabulucular, sosyal ve siyasi konular, Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcunda olanlar. Venüsün yönettiği burç olan Boğa/Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Boğa/Terazi olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık olanlar 10.evdeki Venüs hayat enerjinize zarar verebilir.

Satürn 16 Ocak (+4) süper: Sorumlu, güvenilir, organize edici, idareci, tedbirli, çabalı, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, ciddi, sağduyulu, azimli, dakik, ağırbaşlı, çalışkan, dikkatli, sadık, bilinçli ve tutumlu, dayanıklı, metodik, adım adım ilerleyen kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Meslek, kariyer, sosyal statü, otorite sahibi, emir veren kişiler (anne/baba, patron, vs.), Güneşi yada Marsı Oğlak burcunda olanlar. Satürnün yönettiği burç olan Oğlak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumlu davranma olasılığınız olabilir. Natal Satürn Oğlak olanlar Süper. Ayrıca Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık olanlar 10.evdeki Satürn dışa yansıyan enerjinizi arttırabilir.

Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Satürn Kova olanlar Süper.

11.ev (Oğlak)
Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda
Güneş 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: Egolu, gururlu, kibirli, egoist, yetersiz, gösterişi seven, fiyakalı, palavracı, böbürlenen, baskın, saldırgan, yıkıcı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Baba, erkek, çocuk, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (borsa, altın, döviz, vs), romantik ilişkiler, hobileriniz, eğlence tarzınız, çevrenizdeki nüfuzlu kişiler, Güneşi yada Marsı Aslan burcunda olanlar. Güneşin yönettiği burç olan Aslan burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Aslan olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 11.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir. 13, 14, 15, 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar 11.evdeki Güneş hayat enerjinize zarar verebilir.

Merkür 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Ocak (-1) kötü: Taklitçi, sinirli, yüzeysel, aklını önemseyen, sebatsız, eleştirel, dik kafalı, iletişimsiz, kurnaz, hilekar, samimiyetsiz kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Yakın çevre (kardeş, akraba, komşu), iletişimle ilgili konular (fikirler, yazılar, konuşmalar, bilgi ve belgeler), ticaretle ilgili konular, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, ev hayvanlarınız, sağlıkla ilgili konular, trafikle, ulaşımla, kısa yollarla ilgili konular, Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcunda olanlar. Merkürün yönettiği burç olan İkizler/Başak burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs İkizler/Başak olanlar Dikkat. Ayrıca 11, 12, 13, 14, 15 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Yengeç, Aslan, Kova olanlar 11.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir. 16, 17 Ocak Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 11.evdeki Merkür hayat enerjinize zarar verebilir.

Venüs 17 Ocak (-1) kötü: 10.evdeki Venüsden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Boğa/Terazi olanlar Dikkat.
Jüpiter 11, 12 Ocak (-1) kötü: 7.evdeki Jüpiterden yansıyan kötü etki. Natal Uranüs Yay olanlar Dikkat.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Uranüs Kova olanlar Süper.

Plüto 16, 17 Ocak (-1) kötü: Kıskanç, ketum, sahiplenici, cinsellikle ilgili, ölümcül, yok edici (yıkıcı), başkalarını manipüle eden, megaloman, şiddetli, dogmacı, katı kişi ve olaylarla karşılaşmak. Astrolojik evinize etki edecek kişi ve olaylar : Gizli saklı işlerle uğraşanlar, dedektif, psikolog, miras, vergi, bankacılık konuları, borç, kredi, ortak paralar, başkalarının sahip olduğu kaynaklar, kendi kaynaklarınız, ameliyatlar, değişim ve dönüşümler, Güneşi yada Marsı Akrep burcunda olanlar. Plütonun yönettiği burç olan Akrep burcunda Natal gezegenleriniz varsa katsayıları oranında bu gezegenlerin temsil ettiği konularda olumsuz davranma olasılığınız olabilir. Natal Uranüs Akrep olanlar Dikkat. Ayrıca Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar 11.evdeki Plüto hayat enerjinize zarar verebilir.

12.ev (Kova)
Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar, Büyük Kurum ve Kuruluşlar, hayır işleri, artistik işler (resim, müzik, sinema, vs), bağımlı olduğunuz konularda (içki, sigara, ilaç, vs)
Güneş 13, 14, 15 Ocak (-1), 16 Ocak (-2), 17 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Güneşden yansıyan kötü etki. Natal Neptün Aslan olanlar Dikkat.
Merkür 11, 12, 13, 14, 15 Ocak (-1) kötü: 11.evdeki Merkürden yansıyan kötü etki. Natal Neptün İkizler/Başak olanlar Dikkat.
Ay 15 Ocak (-1) kötü: 2.evdeki Ay.dan yansıyan kötü etki. Natal Neptün Yengeç olanlar Dikkat.
Satürn 16 Ocak (+4) süper: 10.evdeki Satürnden yansıyan süper etki. Natal Neptün Oğlak olanlar Süper.
Uranüs 12 Ocak (+6) süper: 2.evdeki Uranüsden yansıyan süper etki. Natal Neptün Kova olanlar Süper.

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Dikkat ! 03 - 06 Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta !

Bu yazıyı yazdığım Ekim 2019'da Dünya şiddetli depremler ve savaşlar ile çalkalanıyor. Aslında her şey astolojik olarak 10 - 24 ...